Pierwszy ślub 2021, można powiedzieć postpandemiczny. Przekładany sto razy. Kiedy na przygotowaniach zobaczyłyśmy się z S. po tylu telefonach i smsach z kombinowaniem „Jak wziąć ślub”, ze szczęścia, że w końcu udało się spotkać na żywo, wpadłyśmy sobie w ramiona. Bardzo się cieszyłam na to spotkanie, bo dodatkowo dla mnie to był pierwszy ślub po przerwie ciążowo-porodowej. Zobaczcie sami czy nie wypadłam z wprawy!

Ceremonia była bardzo kameralna, większa część gości oglądała ślub na odległość dzięki streamingowi ekipy Rozentuzjazmowani. Niesamowity znak czasu, w tym roku sama uczestniczyłam jako gość na ślubach online (tak, robiłam screeny jak głupia – zdjęcia musiały być!).

Ślub i kameralne przyjęcie odbyły się w Hotelu Puro w Łodzi – te wnętrza…. wymarzona sceneria na przygotowania. Piękną Pannę Młodą umalowała Macherowska, włosy to zasługa Dobrze Uczesana. Kwiaty od łódzkiego Badylarza. Wszystkie zdjęcia ze ślubu w Hotelu Puro w Łodzi, które widzicie poniżej są moje LUCKY IN LOVE. Oglądajcie, inspirujcie się i bierzcie śluby, amen.

SHARE