(post z cyklu mojego przedślubnego pamiętniczka. INSPIRACJE/PORADY/PRZEMYŚLENIA)

 

 

Kwiaty robią robotę i dekoracje też. Poza tym wiadomo… Kwiaty są piękne. Oczywiście jeśli myślenie o nich nie sprawia Ci przyjemności to nie warto zaprzątać sobie tym głowy. Może przez to że co tydzień oglądam śluby innych par to sama nakręciłam się aby też zrobić coś fajnego i tym sposobem postanowiłam podkreślić swój gust przez dodatki i kwiaty na ślubie (piszę swój, ale myślę nasz, mojemu narzeczonemu podoba się to co mi i szczęśliwie dał mi wolną rękę). Całe szczęście nie zostanę z tym zupełnie sama, ponieważ przy naszym ślubie będziemy współpracować z genialną Kingą z Decoki Wrocław, z którą niejedną sesję miałam przyjemność zrobić. Bardzo się cieszę z tej współpracy, ponieważ spokojnie mogę sobie marzyć i wymyślać i jestem pewna, że Kinga zrobi z tego arcydzieło. Zloty Jar to piękne tło aby dać popis swoich umiejętności.

 

 

Stoły mamy okrągłe, ale wciąż nie rozkminiliśmy gdzie je pożyczyć, także jeśli wiesz, to daj znać! (Wrocław i okolice). Wybór krzeseł też jest narazie zagadką. Na stołach będzie dużo świec, jednak zakładam że wypalą się w trakcie i być może nie zostaną odpalone ponownie, więc będziemy posiłkować się innym oświetleniem.

 

 

Wiszące lampki to dla mnie jako Panny Młodej-fotografa pewien MUST HAVE, bo wiem że w egipskich ciemnościach ciężko na cokolwiek wyostrzyć zdjęcie ;) Poza tym znacznie milej posiedzieć w pół mroku, niż mroku. Kwestia pożyczenia/zakupu takich lampek, jak i montażu jest wciąż otwarta i wciąż intensywnie myślimy jak to rozwiązać. Od jednej z moich cudownych par dostałam namiar na tanie łańcuchy na allegro, także jak komuś podać dalej informacje to dajcie znać.

 

 

Z doświadczenia wiem, że warto też przygotować miejsce w którym będziemy mogli zrobić zdjęcia formalne, tak zwane pozowane. Ta kwestia jest dla mnie super ważna i na pewno będę chciała poświęcić 20 minut aby je wykonać. Skoro mają to być zdjęcia, które wylądują na tapetach telefonów matek oraz w ramkach na ścianę to warto aby nie były one super nudne. Pewnie obok tej dekoracji położymy też jednorazowe aparaty i instaxy.

SHARE
COMMENTS