Po raz kolejny miałam przyjemność wziąć udział w sesji stylizowanej, którą zorganizowali Hotel Bajka oraz Jolanta z Wytwórni Ślubów. Naszym tematem była wiosna i wszystko to co z nią związane. Wiecie już, że nie jestem najlepszą pisarką dlatego już teraz z chęcią napisałabym Wam, że zapraszam po prostu do obejrzenia zdjęć, ale czuję, że powinnam powiedzieć kilka słów. Zwłaszcza słów wdzięczności, bo znów spotkałam się z niesamowitymi ludźmi, którzy tworzą branżę ślubną. Bez Was nie powstałaby ta sesja, dziękuję, że mogłam ją sfotografować.

Oglądając zdjęcia zwróćcie uwagę zwłaszcza na kolory. Fotografując i spotykając się z różnymi parami zauważyłam, że często brakuje odwagi na coś bardziej szalonego. Mam nadzieję, że ta sesja zainspiruje Was do działania i…. pokolorowania swojego ślubu! Chyba jeszcze nie widziałam na żadnym ślubie koloru żółtego, jako motywu przewodniego – a tu proszę. I to jeszcze w połączeniu z niebieskim! Oszalałyśmy :)

Zostawiam Wam namiary na te wszystkie super firmy, których pracę możecie zobaczyć na moich zdjęciach. Dziękuję również Oldze i Kubie, którzy przyjechali do Grodźca specjalnie z Warszawy i bez marudzenia pozowali cały (dość mroźny) dzień.

Fotograf: Lucky in Love

organizacja oraz miejsce: Bajka Hotel&Resort

organizacja i koordynacja: Wytwórnia Ślubów – Wedding Planners

Koordynacja i storyboard: Katarzyna Samborek-Budzyńska

Suknie: Salon White

Biżuteria oraz obrączki: Mokave

 

SHARE