Długo siedziałam nad pustą stroną zanim zdecydowałam się od czego zacząć swoją opowieść o tym ślubie. Najchętniej powtarzałabym w każdym zdaniu Ania – najpiękniejsza. Więc może wyjaśnijmy sobie to już na początku jestem ogromną fanką stylu Ani, jej klasy, uśmiechu, urody i poczucia humoru. Skoro już o Ani padły te słowa, to wypadałoby przedstawić Wam jej męża Grześka, zobaczcie kilka zdjęć niżej, o nim też można by powiedzieć najpiękniejszy ;) Tak to już jest w parach sportowych (Grzesiek jest obrońcą w Polonii Warszawa), że tworzą one zestawy idealne. Spójrzcie sami Victoria i David Beckham, Ania i Robert Lewandowscy no i oczywiście po pierwsze Ania i Grzesiu!

Fajnym motywem wesela była właśnie piłka nożna, goście dostali w prezencie gwizdki w kształcie piłki. Na pewno zwrócicie uwagę na krótką suknie ślubną. Ja na jej widok wpadłam po uszy. Jestem pewna, że mój narzeczony tego nie czyta (a jeśli to czytasz to sio!), więc mogę się Wam przyznać, że na swój ślub odgapiam od Ani. Dla mnie ta krótka i jednocześnie długa suknia jest idealnym spotkaniem tego co tradycyjne i nowoczesne. Oczywiście Ania wyglądała w niej lepiej niż modelki z katalogów sukien ślubnych, ale istotniejsze jest dla mnie to, że ta suknia świetnie podkreśliła jej osobowość.

Dzień ślubu jeśli chodzi o pogodę nie był wymarzony, ale to też dla Was moje przyszłe panny młode rada. Obejrzyjcie zdjęcia i pomyślcie czy jest tak na prawdę czym się przejmować? Moim zdaniem deszcz, który co chwilę padał w nie przeszkodził w dobrej zabawie i co więcej w fajnych zdjęciach. Na prawdę robi mi się ciepło na sercu jak wspominam to wesele, aż żałuję że większość znajomych z drużyny już zaobrączkowana bo z chęcią bym sfotografowała jeszcze jakieś wesele w tej ekipie :) Mam jednak nadzieję, że się jeszcze zobaczymy!

Suknia ślubna:  Laurelle / model Kira

Buty: Even&Odd / Zalando

Make up: Makijażystka & Stylistka rzęs Magda Pieczonka

Fryzura: Studio Urody Camilla Warszawa

Garnitur Grzesia: Giacomo Conti

Kwiaty: Dekoracje Artcom

Zaproszenia, winietki: Decoris

 

 

 

SHARE